Zajęcia dodatkowe płatne w roku szk. 2018/2019

JĘZYK ANGIELSKI

Lektor języka angielskiego - absolwentka Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie, kierunek Filologia specjalność filologia angielska z przygotowaniem pedagogicznym. Studentka Wszechnicy Polskiej w Warszawie na kierunku Iberystyka. Posiada kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Specjalizuje się w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym.

Zajęcia 5 razy w tyg. po 30 min. / Zajęcia od 1 września 2018 r.

TANIEC

Instruktor - Energiczny i charyzmatyczny instruktor tańca towarzyskiego. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Tancerz najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S. Wielokrotny finalista i medalista turniejów krajowych i międzynarodowych WDSF, w tym mistrzostw Europy Północnej.Akademicki Mistrz Polski PTT 2014, drugi Vice mistrz Polski w klasie tanecznej A 2014. Wraz ze swoją partnerką plasuje się na drugim miejscu ogólnego Rankingu Grand Prix Polski 2015. Szkoli się u czołowych trenerów w kraju i za granicą. Jako instruktor stawia na solidną pracę, ale przede wszystkim na dobrą zabawę.

Zajęcia 1 raz w tyg. po 30 min. / Zajęcia od 1 września 2018

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Gimnastyka korekcyjna, zwłaszcza niektóre jej elementy, powinna przechodzić łagodnie od ruchów w formie zabawowej do ruchów naśladowczych, ale pozwalających na realizację inwencji twórczej dzieci. Jak wykazują badania, wady stóp są bardzo częste u dzieci. Ciągnie to za sobą obniżoną sprawność nóg, powoduje ich szybkie męczenie, a z biegiem lat bolesne zniekształcenia, odciski, aż do kalectwa uniemożliwiającego noszenie normalnego obuwia. Następstwa tego niedostosowania odbijają się nie tylko na samych stopach, ale i stawach kolanowych i biodrowych, a nawet na kręgosłupie. Człowiek powinien mieć zdrowe nogi, zdolne sprostać stawianym im wymaganiom, sprostać bez groźby ich zniekształcenia, bez bólu, sprawne przez całe życie.

Zajęcia 1 raz w tyg. po 30 min. / Zajęcia od 1 września 2018

EKSPERYMENTY

Podczas warsztatów pozwalamy dzieciom zadawać pytania i wspólnie poszukujemy odpowiedzi. Podziwiamy zjawiska stosując wyłącznie prawa fizyki i chemii oraz używamy bezpiecznych materiałów. Przykładowe tematy zajęć: Powietrze, co ono potrafi? Raz, dwa, trzy test języka? Co za siła trzyma magnes na lodówce?

Zajęcia 1 raz w tyg. po 30 min. / Zajęcia od 1 września 2018

KARATE

Program zajęć przygotowany dla przedszkolaków ma za zadanie nauki podstaw karate i zachowania na treningu, w sposób bezpieczny dla dzieci w tym wieku. Jednocześnie jest podbudową do treningów bardziej zaawansowanych.

Zajęcia 1 raz w tyg. po 30 min. / Zajęcia od 1 września 2018

PIŁKA NOŻNA

Na zajęciach sportowych trener kształtuje i rozwija postawę młodego miłośnika sportu, uczy zasad fair play i uświadamia potrzebę dbałości o własny rozwój oraz zdrowie.

Zajęcia 1 raz w tyg. po 30 min. / Zajęcia od 1 września 2018

PLASTYKA

Zajęcia plastyczne to ulubiona forma działalności dzieci już od najmłodszych lat. Umożliwiają one odreagowanie napięć, rozwijają twórcze myślenie oraz wyobraźnię, kształtują pamięć wzrokową i zręczność manualną. Przede wszystkim dostarczają dziecku wiele satysfakcji i zadowolenia z własnego działania.

Zajęcia 1 raz w tyg. po 30 min. / Zajęcia od 1 września 2018

RYTMIKA

Zajęcia muzyczno-ruchowe przy muzyce, z wykorzystaniem różnych instrumentów, mające istotny wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. W trakcie zajęć, poprzez odpowiednio zaplanowane zabawy i ćwiczenia ruchowe, przedszkolaki poznają podstawowe pojęcia muzyczne, rozwijają słuch oraz wrażliwość muzyczną.

Zajęcia 1 raz w tyg. po 30 min. / Zajęcia od 1 września 2018