Zajęcia dodatkowe płatne w roku szk. 2017/2018

Strona w budowie

JĘZYK ANGIELSKI

Klaudia Pergoł – lektor języka angielskiego, absolwentka Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie, kierunek Filologia specjalność filologia angielska z przygotowaniem pedagogicznym. Studentka Wszechnicy Polskiej w Warszawie na kierunku Iberystyka. Posiada kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Specjalizuje się w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym.

Zajęcia 5 x w tyg. po 30 min.

RYTMIKA

Ewa Zembaty - absolwentka Wyższej Szkoły im. Pawła Włodkowica w Płocku, ukończyła Oligofrenopedagogikę (pedagogika specjalna),jest również absolwentką Szkoły Muzycznej w Warszawie. Zawodowo zajmuje się również muzykoterapią dzieci zdrowych jak i z niepełnosprawnością intelektualną. Od wielu lat prowadzi zajęcia rytmiczne w przedszkolach, jak i naukę gry na pianinie i gitarze.

Zajęcia 1 x w tyg. po 45 min.

BALET/TANIEC

Dariusz Stopka - Energiczny i charyzmatyczny instruktor tańca towarzyskiego. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Tancerz najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S. Wielokrotny finalista i medalista turniejów krajowych i międzynarodowych WDSF, w tym mistrzostw Europy Północnej.Akademicki Mistrz Polski PTT 2014, drugi Vice mistrz Polski w klasie tanecznej A 2014. Wraz ze swoją partnerką plasuje się na drugim miejscu ogólnego Rankingu Grand Prix Polski 2015. Szkoli się u czołowych trenerów w kraju i za granicą. Jako instruktor stawia na solidna pracę ale przede wszystkim na dobrą zabawę.

Zajęcia 1 x w tyg. po 45 min.

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

PIŁKA NOŻNA